Szkolenia biznesowe, prawne oraz z zakresu odpowiednich innych dziedzin skierowane są zarówno do osób indywidualnych, jak i firm czy organizacji. Prowadzimy szkolenia dla małych i dużych grup, starając się w jak najbardziej przejrzysty i fachowy sposób wprowadzić osoby w tajniki wiedzy i skutecznego wykorzystywania przedstawianych tematów w praktyce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu szkoleniowców i coachów prowadzących szkolenia, oferujemy szkolenia z pasją na bazie bogatego doświadczenia zawodowego, których głównym celem jest nie tylko wskazanie tematyki i jej objaśnienie, ale przede wszystkim możliwości skutecznego wykorzystwania ich każdego dnia.

Ze względu na posiadanie dużej ilości szkoleniowców specjalizujących się w różnych dziedzinach, jesteśmy w stanie zaoferować szkolenia z każdej dziedziny, nawet takie, które dotyczą konkretnej grupy zawodowej.

Szkolenia jakie Państwu proponujemy, mogą odbywać się na terenie całej Polski w terminie i  miejcu wskazanym przez Państwa lub rekomendowanym przez nas. Wyróżnikiem w  naszej ofercie jest możliwość przeprowadzenia szkolenia także w miejscu pracy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniu lub zorganizowaniu szkolenia, prosimy o kontakt drogą elektroniczną pod adres: szkolenia@cdo24.pl

Miesięczny terminarz szkoleń cyklicznych

Przynajmniej raz w miesiącu we wskazanej lokalizacji odbywają się szkolenia z następujących tematów:

Szkolenia dla społecznych inspektorów pracy

KATOWICE WARSZAWA GDAŃSK SZCZECIN WROCŁAW

ABC prawa w obrocie gospodarczym

KATOWICE WARSZAWA GDAŃSK SZCZECIN WROCŁAW

Prawo pracy w praktyce

KATOWICE WARSZAWA GDAŃSK SZCZECIN WROCŁAW

Kodeks pracy dla kadry zarządzającej

KATOWICE WARSZAWA WROCŁAW

Prawo konsumenta

KATOWICE WARSZAWA GDAŃSK SZCZECIN WROCŁAW