Szkolenia z zakresu odpowiednich dziedzin prawa skierowane są zarówno do osób indywidualnych, jak i firm czy organizacji. Prowadzimy szkolenia dla małych i dużych grup, starając się w jak najbardziej przejrzysty i fachowy sposób wprowadzić osoby w tajniki wiedzy i skutecznego wykorzystywania przepisów prawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu prawników prowadzących szkolenia, oferujemy szkolenia z pasją na bazie bogatego doświadczenia zawodowego, których głównym celem jest nie tylko wskazanie przepisów prawa i ich objaśnienie, ale przede wszystkim możliwości skutecznego wykorzystwania ich każdego dnia.

Ze względu na posiadanie dużej ilości prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, jesteśmy w stanie zaoferować szkolenia z każdej dziedziny prawa, nawet takie, króre dotyczą konkretnej grupy zawodowej.

Szkolenia jakie Państwu proponujemy, mogą odbywać się na terenie całej Polski w terminie i  miejcu wskazanym przez Państwa lub rekomendowanym przez nas. Wyróżnikiem w  naszej ofercie, jest możliwość przeprowadzenia szkolenia także w miejscu pracy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniu lub zorganizowaniu szkolenia, prosimy o kontakt drogą elektroniczną pod adres: szkolenia@cdo24.pl

Miesięczny terminarz szkoleń cyklicznych

Przynajmniej raz w miesiącu we wskazanej lokalizacji odbywają się szkolenia z następujących tematów:

 

ABC prawa w obrocie gospodarczym

KATOWICE WARSZAWA GDAŃSK SZCZECIN WROCŁAW

 

Szkolenia dla społecznych inspektorów pracy

KATOWICE WARSZAWA GDAŃSK SZCZECIN WROCŁAW

 

Kodeks pracy dla kadry zarządzającej

KATOWICE WARSZAWA WROCŁAW

 

Prawo pracy w praktyce

KATOWICE WARSZAWA GDAŃSK SZCZECIN WROCŁAW

 

Prawo konsumenta

KATOWICE WARSZAWA GDAŃSK SZCZECIN WROCŁAW

 
Szkolenia z zakresu zakładania działalności gospodarczej

KATOWICE KRAKÓW WROCŁAW